Promosyon Şemsiye

Promosyon Şemsiyeler

Promosyon Şemsiye, özellikle yağışın bol olduğu sonbahar, kış mevsimlerinde daha çok tercih edilmektedir. Esasında şemsiye ilk olarak güneşten korunmak için kullanılmış olsa da artık günümüzde yağmurdan korunmanın ilk aracı olarak görülmektedir. İngiltere’den 1800’lü yıllarda ülkemize gelen şemsiye, aynı zamanda şık bir kombini tamamlayan şık bir aksesuar olarak da yer almaktadır.

Promosyon Şemsiye Çeşitleri

En çok tercih edilen baston tipi şemsiye modeli olarak göze çarpmaktadır. İskeleti ve kullanılan yapısıyla dayanıklılığı oldukça uzun sürelidir ve bu da tercih edilmesindeki en büyük etmendir. Fiber Glass yapısı sayesinde bu dayanıklılığı bu türü en çok tercih edilen çeşidi yapmaktadır. Sitemizde plastik ve ahşap saplı fiber glass şemsiyelerden dilediğiniz renktekini, dilediğiniz baskıyla verebilirsiniz. Baskılı/baskısız tüm talepleriniz için sipariş oluşturma esnasında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Şemsiye Fiyatları

Ürün fiyatları aldığınız ürünün adedine, baskı türüne göre değişiklik göstermektedir ancak Mondoya olarak en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktayız. Beğendiğiniz üründe adedi belirleyip baskısına karar verdikten sonra bizlerle iletişime geçerek uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Baskılı Promosyon Şemsiye

Tarafımızca üretilen tüm şemsiyelere baskı uygulaması yaptırarak şirketinizin/işletmenizin reklamlarını çok daha etkili hale getirebilirsiniz. Üretim ve planlama bölümünden istediğiniz istediğiniz model için fiyat teklifi, teslimat bilgisi alabilirsiniz.

Promosyon Şemsiye İmalatı

Ürünlerimizin tamamı kendi Mondoya üretimidir. Müşterilerimizin bizim imalatımız ürünleri tercih etmelerinden dolayı mutluluk duymaktayız.

Bu ürünü sepete eklediniz: