Promosyon Kartvizitlik

Kartvizitlik

Kartvizitlik, iş hayatında oldukça sık kullanılan bir aksesuar olma özelliği taşımaktadır. Ürün göz önünde olması sebebiyle kullanan kişinin tarzını da yansıtır. Gündelik yaşamda kredi kartlarınızı, banka kartlarınızı vs. muhafaza etmek için de kartvizitlik kullanabilirsiniz. Kart kullanımının yaygınlaşması sebebiyle kartvizitlik kullanımı özellikle son dönemde oldukça revaçta. Bu sebepten dolayı şirketler son dönemlerde Promosyon Kartvizitlik ürününü de oldukça fazla şekilde yaptırmaktadır. Bunun dışında genelde ofislerde kullanılan masaüstü kartvizitlik ürünleri de ofislerde vazgeçilmez bir hal almıştır.

Promosyon Kartvizitlik

Promosyon ürünleri içerisinde özellikle son dönemde oldukça popüler olan Promosyon Kartvizitlik ürünleri için en doğru adres Mondoya. Promosyon Kartvizitlik kategorisini ziyaret ederek tüm ürünlerimiz inceleyebilir, tasarımını ve fiyatını uygun bulduğunuz kartvizitlik ürününün siparişini verebilirsiniz. Sipariş ve daha fazlası için lütfen bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.

Kartvizitlik Modelleri

Bir üst paragrafta da belirttiğimiz gibi bir çok kartvizitlik ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Gümüş, çelik ve deri materyalleri ile hazırlanan bir çok farklı ve şık kartvizitlik modelleri sizleri bekliyor. Ayrıca baskı ve yazı teknolojisi de kullanarak ürünlerinize isim, logo vs. baskılar gerçekleştirerek ürünleri kişisel ürünler haline de getirebilmekteyiz.

Kartvizitlik Fiyatları

Bu kategorimizde birbirinden farklı çelik, gümüş, deri kartvizitlik tasarımları bulunmaktadır. Her birinin tasarımı, malzeme kullanım şekli ve işçiliği farklı olduğu için fiyatlarda da bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Bununla birlikte alacağınız adetli ürünlerde adetin fazlalığı da fiyatı düşüren önemli bir etkendir. Bütçenize ve zevkinize en uygun Promosyon Kartvizitlik modelleri Mondoya’da sizleri bekliyor.

Bu ürünü sepete eklediniz: