Para Tabağı

Para Tabağı Nedir?

Özellikle ticaret ile ilgilenen işletmelerin ödeme kasalarında yer alan, alınan ödemenin para üstünün bırakıldığı tabağa verilen isimdir. Marketler, restaurantlar, kafeler başta olmak üzere gündelik alışverişlerin yapıldığı ve hızlıca alış veriş işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm işletmelerde para tabağı bulunmaktadır. İşletmelere ürün, mal vs. veren toptancılar, işletmelere kendi markalarının logolarının yer aldığı Para Tabakları yaptırarak işletmelerde kullanılması için sipariş verilir ve işletmelere, iş yerlerine dağıtılır. Bu tarz jest amaçlı dağıtılan promosyon ürünleri işletmeleri oldukça memnun etmektedir.

Para Tabağı Fiyatları

Fiyatlar ürünün türüne, boyutuna, malzemesine ve üzerine uygulanacak baskı türüne göre çeşitlilik göstermektedir.  Bununla birlikte adet sayısı da fiyatı etkileyen unsurlardandır. Alınacak fazla ürün indirimin de artmasını sağlamaktadır. Mondoya’dan satın aldığınızda en kaliteli ve en uygun fiyat garantili ürün satın almış olursunuz. Geniş ürün yelpazesinin yer aldığı Mondoya’da diğer ürünleri de ziyaret edebilirsiniz.

Bozuk Para Tabağı Nedir?

Bu iki ürünü birbirinden ayıran çok ufak, çok ince, dikkatli bakılmadığında farkın fazla anlaşılamayacağı bir detay bulunmaktadır. Aralarından bulunan bu ince fark ise bozuk para üzerine kullanılan Para Tabağı’nın göbek orta kısmı daha çukur iken normal ürün daha düzdür. Ürünler arasında çok fazla bir fark olmadığı için görsel olarak daha hoşnut olunan ürün tercih edilmektedir. Bu ince fark, bu ürünü satın almak isteyenler için bir tercih sebebi değildir.

Para Üstü Tabağı Nedir?

Halk arasında Para Tabağı kelimesinin eş anlamı olarak kullanılmaktadır. İşletmeler aldıkları ödemelerin para üstünü bu tabağa bırakarak müşterilerine verdikleri için para üstü tabağı ismi de verilmiştir. Bu Promosyon Ürünü müşterinin görebildiği, para üstünü kolaylıkla alabileceği bir yerde bulunmaktadır.

Para Üstü Promosyon Ürünleri Nasıl Sipariş Verilir?

Mondoya’yı ziyaret ederek stoklarımızda yer alan ürün yelpazemizi görüntüleyebilir; baskılı, saatli, düz, yuvarlak ürün çeşitlerimizden dilediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişiniz oluşturulduktan sonra destek ekibimiz iletişime geçerek tasarlama, satın alma, üretim ve teslimat prosedürlerini gerçekleştirmektedir.

Bu ürünü sepete eklediniz: